untitled-2-14

Każdy może współtworzyć Harcpedię

Druhowie! Instruktorzy, drużynowi, przyboczni, wędrownicy, zuchmistrzowie, zastępowi!

Witajcie na nowo powstałej stronie harcpedia.zhr.pl – internetowej bazie wiedzy naszej organizacji.

Na wstępie jednak muszę Was poprosić o pomoc. Jeżeli chcielibyście wnieść swój wkład w treść i merytorykę tej strony zapraszam Was, każdego z osobna, do współpracy

Ogólną ideą całej tej strony jest zebranie w niej jak najciekawszych materiałów metodycznych wypracowanych dotychczas  przez naszą organizację, a konkretnie przez nasze środowiska, drużyny, zastępy, chorągwie. Jeżeli zgadzacie się z tą ideą, to dla pomyślności tego projektu, bardzo Was proszę – dzielmy się wiedzą. Stronę można wesprzeć na dwa sposoby:

  • Podsyłanie materiałów (tekstu, plików, zdjęć, linków) na adres mailowy [email protected]. Wcale nie muszą (choć mogą) to być obszerne dokumenty i skomplikowane plany. Każda inspirująca myśl już jest warta znalezienia się na tej stronie. Materiały zostaną wrzucone na stronę przez administratora/redaktora.
  • Jeśli ktoś chciałby bardziej zaangażować się w ten projekt i wejść do “redakcji” na stałe, to zapraszam Cię do współredagowania/administrowania strony. W tym celu przyznam Ci odpowiednie uprawnienia dostępu.

Stwórzmy razem takie interaktywne miejsce w internecie, które będzie służyć za równo Nam, jak i naszym jednostkom.

phm. Filip Gonciarek – główny administrator Harcpedii
[email protected]
796 183 328